Showbiz

"Po Xhensilën ku e ke?", vërshojnë komentet pasi Besi pozoi vetëm me të bijën

Shkruar nga Liberale

"Po Xhensilën ku e ke?", vërshojnë komentet pasi Besi

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë në qendër të vëmendjes në medien rozë ditët e fundit.

Kjo pasi në medie po qarkullojnë zëra se çifti i njohur "janë drejt divorcit", ndonëse asnjëri prej tyre nuk ka reaguar dhe nuk ka dalë me një sqarim lidhur me këto lajme apo thashetheme, të paktën kështu mund t'i quajmë tani. 

Pas lajmeve të "bujshme të divorcit", këngëtarja ka mbajtur koncertin e parë ku është shfaqur me një veshje mjaft provokuese dhe tërheqëse.

Ndërkohë aktori i humorit, Besi ka ndarë një foto me vajzën e tyre, Ajkën, ndërsa nuk mungojnë komentet e shumta të ndjekësve, të cilët nuk kanë nguruar që ta pyesin: "Po Xhensilën ku e ke?"

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH