Showbiz

Noizy në krah të Ramës, ndërpret këngën në stadiumin e Athinës: Ne shqiptarët meritojmë respektin e botës!

Shkruar nga Liberale
Noizy në krah të Ramës, ndërpret këngën në

Gjatë takimit të emigrantëve shqiptarë me Ramën, Noizy ka ndërprerë këngën e tij dhe ka thënë disa fjalë.

Reperi ka falënderuar kryeministrin Rama,duke u shprehur se të gjithë shqiptarët meritojnë respektin e botës pasi janë punëtore dhe të gjithë bashkë mund t’ja dalin gjithmonë.

“Ju falënderoj të gjithëve që keni ardhur këtu sot. Është gjëja më e mirë që mund të bëj për shqiptarët, të mblidhemi të gjithë bashkë dhe të jemi më të bashkuar se kurrë.

Faleminderit kryeministrit që na mblodhi këtu. Jemi punëtore dhe meritojmë respektin e botës, të jemi të bashkuar gjithmonë sepse vetëm bashke mund t’ja dalim. Kjo këngë shkon për të gjithë ata që nuk kanë pasur besimin tek shqiptaret anë e mbanë botë”, u shpreh Noizy.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH