Magazinë

Ky është FINALISTI i parë që largohet nga shtëpia e “BBV”

Shkruar nga Liberale
Ky është FINALISTI i parë që largohet nga shtëpia e

Një skenë magjike për pesë finalistët, nis kështu finalja e “Big Brother VIP 3”, që premton vetëm surpriza, pavarësisht reshjeve të shiut që nuk ndalen.

Pak minuta më parë, Ledioni ka mbyllur televotimin dhe finalisti i parë që lë menjëherë shtëpinë, duke hequr menjëherë dorë perfundimisht nga cmimi i madh është Meritoni.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH