Showbiz

Gloria Meshi surprizohet nga fansat e saj në “Ferma VIP”, ja çfarë i shkruan ata...

Shkruar nga Liberale

Gloria Meshi surprizohet nga fansat e saj në “Ferma VIP”, ja

Një prej konkurrenteve të “Ferma VIP” ka marrë një surprizë të bukur pasditen e sotme.

Nëpërmjet një banderole të ardhur për të shkruhej:

“Gloria, ke gjithçka që të duhet për të fituar. Lojtare e denjë, e drejtë me karakter të fortë. Gjithmonë me kokën lart. Qesh më shumë! E duam buzëqeshjen tënde! Jemi me ty deri në fund! Me shumë dashuri fansat e tu”.

Sakaq, rikujtojmë që mbrëmjen e sotme është spektakli i rradhës i formatit “Ferma VIP” ku Gloria do të përballet në sfidë me Xhesikën dhe dy fermerët më pak të preferuar nga televotimi.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH