Showbiz

Dashuria e kthyer në miqësi, ndarje si kjo e Romeo Beckham nuk kemi parë as në filma

Shkruar nga Liberale

Dashuria e kthyer në miqësi, ndarje si kjo e Romeo Beckham nuk kemi

Saga e pafundme e ndarjeve dhe divorceve të të famshmëve ka parë fundin e një tjetër çifti të famshëm. Romeo Beckham, djali i David dhe Victoria Beckham-it ka njoftuar se ai dhe e dashura e tij për një kohë të gjatë, Mia Regan, janë ndarë “pas 5 vitesh dashuri”.

21-vjeçari njoftoi ndarjen në Instagram Story të dielën, përmes një selfie me Mian, me të cilin ai ishte në lidhje që nga viti 2019.

“Mooch dhe unë u ndamë pas 5 vitesh dashuri”, ka shkruar Beckham, duke përdorur pseudonimin për Regan që aktualisht është tatuazh në trupin e tij. “Ne kemi ende shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin dhe vazhdojmë të mbajmë një miqësi të fortë dhe do ta mbajmë gjithmonë.”

“Ky është Ro, ne jemi rritur me njëri-tjetrin që kur ishim 16 vjeç,” shkroi Regan në një selfie në Instagram Story. “Dashuria merr forma dhe rrugë të ndryshme ndërsa ti piqesh. Ne nuk jemi bashkë në mënyrë romantike, por ndajmë shumë dashuri për njëri-tjetrin… pas 5 vitesh u miqësuam me njëri-tjetrin hehe.”/E.Ç

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH