Showbiz

A je e PASUR? Françeska Murati i përgjigjet me lezet pyetjes së sikletshme të moderatores: Zemra ime, unë...

Shkruar nga Liberale

A je e PASUR? Françeska Murati i përgjigjet me lezet pyetjes së

Mbrëmjen e djeshme në “Cherry on Top” në Top Channel nga Bora Zemani, pati të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar.

Mes të ftuarve ishte edhe ish-banorja e “BBV3” Françeska Murati, e cila u eliminua shumë pranë finales.

Gjatë qëndrimit në shtëpi Françeska është komentuar shumë për veshjet e saj të shtrenjta dhe gjatë promos së publikuar dëgjohet se shprehet se bie në sy vetëm nga veshja.

Bora: A je e pasur t’i Françeska?

Françeska: Zemra ime unë bie në sy vetëm nga veshja.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH