Showbiz

A e shikon Romeon në finale? Shkakton debat përgjigjja e Eglës! Ja çfarë tha ajo...

Shkruar nga Liberale

A e shikon Romeon në finale? Shkakton debat përgjigjja e Eglës!

Pas debatit të Eglës me Romeon dhe diskrutimit që u bë në Prime ku ndër të tjerash u përfshi edhe opinionisti Arbër Hajdari i cili quajti Eglën mosmirnjohëse, kjo e fundit u pyet nga Ledioni në qoftë se e shikon Romeon në finale.

Egla u shpreh se e projekton Romeon në finale duke shkaktuar një reagim të fortë nga konkurentët dhe opinionistët të cilët ju kundërvunë Eglës e cila kohët e fundit vetëm është konfliktuar me Romeon./K.A

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH