Magazinë

Ndryshoi koreografinë për një arsye të pazakontë, ja çfarë tregon Dua Lipa

Shkruar nga Liberale

Ndryshoi koreografinë për një arsye të pazakontë, ja

Koreografia për një nga turnetë e Dua Lipës u bë pak më ndryshe nga sa pritej.

Në një intervistë të fundit me “The Morning Mash Up” të Sirius XM, ajo zbuloi se ishte e detyruar të ndryshonte koreografinë për turneun e saj “Future Nostalgia”.

“Unë isha në turneun tim, një herë në Barcelonë, një herë në Milano në të njëjtin vend, dhe ishte java më e nxehtë në Evropë”, filloi Dua.

Ajo vazhdoi: “Dhe kështu disa nga kërcimtarët e mi po djersiteshin pak më tepër. Dhe kështu unë rrëshqita mbi një pellg të vogël djerse dhe na u desh të ndryshonim koreografinë që të mos përsëritej një situatë e tillë”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH