Horoskop

Jeni ndarë nga ato? Mos prisni që këto shenja të horoskopit t’iu ndjekin

Shkruar nga Liberale

Jeni ndarë nga ato? Mos prisni që këto shenja të horoskopit

LUANI

Ai preferon të bjerë në një gropë gjarpërinjsh ose të hahet nga krokodilët për mëngjes, në vend që t’ju ndjekë. Në fund të fundit, ju do të humbni kur ta humbni atë nga jeta juaj, sepse nuk do ta gjeni më kurrë dikë si ai. Nëse i thoni Luanit se doni të ndaheni, ai tashmë do ta ketë gati valixhen tuaj duke ju pritur jashtë derës së tij të mbyllur.

VIRGJËRESHA

Virgjëresha si shenjë është e ftohtë. Dhe sidomos në çështje të tilla. Ai nuk do të kthehet për t’ju hedhur një vështrim të dytë. Ai nuk do t’ju lutet dhe nuk do t’ju shkruajë. Largohu, do të të thotë dhe nuk do të derdhë asnjë lot. Sepse ajo do ta dijë që për të je një gabim. Dhe Virgjëresha nuk i toleron gabimet dhe nuk i toleron ato. Që ju të dëshironi të largoheni, padyshim që edhe lidhja juaj ishte e dënuar, kështu që secili prej jush le të shkojë në rrugën e tij.

AKREPI

Nëse doni të largoheni, largohuni! Ai as nuk do t’ju hedhë një sy. Ai as nuk do të flasë me ju. Ju tashmë do të jeni një gjë e së kaluarës për të. Do të të ketë fshirë nga të gjitha rrjetet sociale, do të të ketë bllokuar nga kudo dhe do të ndërpresë çdo lidhje të mundshme mes jush. Do të duket sikur nuk keni ekzistuar kurrë në jetën e Akrepit. Kaq e thjeshte. Akrepi është i mendimit se nëse doni të “lëni tufën”, lërini ujqërit të të hanë. Ai do t’ju trajtojë me aq dhimbje dhe pa mëshirë.

BRICJAPI

Epo tani a mendoni se Bricjapi do t’ju lutet? Bricjapi? Nëse ia prisni krahun dhe këmbën, “kthehu prapa” nuk do të thoshte kurrë. Po flasim për gjakftohtësinë e zodiakut. Në Tsakidia, ai do t’ju thotë të mos na shkruani. Largohu nga jeta ime dhe prije fytin. Një qepallë nuk do të lëvizë, për të mos shqyer. Ju në fakt po i tregoni atij se nuk e meritoni dashurinë e tij, kështu që thjesht largohuni nga sytë e tij.

Poll
SHQIPENGLISH