Kronikë

Lushnjë/ Ishte me shpejtësi, polici dhe makina e drejtuar prej tij përfundojnë në kanalin vaditës

Shkruar nga Liberale
Lushnjë/ Ishte me shpejtësi, polici dhe makina e drejtuar prej tij

Një aksident ndodhi pasditen e sotme në Babunjë të Divjakës.

Makina e përfshirë në aksident drejtohej nga një polic, i cili ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka përfunduar në kanalin vaditës.

Shoferi 56-vjeçar G.Rrahmanaj është plagosur dhe po merr mjekim më të specializuar në spitalin e Lushnjes.

Dyshohet se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia dhe lagështia në rrugë e për pasojë makina ka përfunduar në kanal.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH