Aktualitet

Lulzim Basha takim me banorët e bizneset e vogla në Sauk: Diskutuam për situatën ekonomike

Shkruar nga Liberale
Lulzim Basha takim me banorët e bizneset e vogla në Sauk: Diskutuam

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar këtë të premte një takim me banorë dhe përfaqësues të bizneseve të vogla në Sauk.

Kryedemokrati shkruan përmes një postimi në rrjetet sociale se ka biseduar me ta për situatën ekonomike dhe mënyrën se si do të përballemi me vështirësitë e t’i japin mundësi qytetarëve e familjeve të tyre të kenë një jetë më të mirë.

"Me banorë dhe përfaqësues të bizneseve të vogla në Sauk, Tiranë duke biseduar për situatën ekonomike dhe mënyrën se si do të përballemi me vështirësitë dhe t'i japim mundësi qytetarëve e familjeve të tyre të kenë një jetë më të mirë."- shkruan Basha krahas fotove që ka shpërndarë në Facebook.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH