Showbiz

Luizi poston foto me Kiarën dhe prindërit e saj, këngëtari ka një koment për ta: Janë të...

Shkruar nga Liberale

Luizi dhe Kiara ishin një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku gjatë sezonit të dytë të “Big Brother VIP”.

Ata preferojnë shumicën e rasteve të ndajnë momente nga jeta e tyre me fansat që i ndjekin në rrjetet sociale, teksa së fundmi treguan se ishin në një udhëtim në Itali.

Megjithatë, sot Luizi ka postuar një fotot, ku shfaqet me Kiarën dhe prindërit e saj.

“Janë të mirë” shkruan Luizi mbi foto, duke treguar kështu dhe mendimin e tij për “vjehrrin dhe vjehrrën”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH