Aktualitet

"Kush po e vonon Reformën" hap Gazetën Liberale sot

Shkruar nga Liberale
"Kush po e vonon Reformën" hap Gazetën Liberale sot

Forumet UET/ Spartak Ngjela shprehet në një bashkëbisedim me pedagogë dhe studentë të UET se vonesat në Reformën në Drejtësi vijnë, sepse të gjithë janë kundër saj dhe në Kushtetutë nuk u parashikuan qëllimisht prurjet e reja për sistemin juridik.

Pse Shqipëria ndodhet në momentin e takimit të faktit historik me atë juridik dhe profecia për klasën politike në zgjedhjet e 2021.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH