Showbiz

Ku do ta shikojmë Armaldo Kllogjerin pas daljes nga shtëpia e "BBV"? Zbulojeni tani

Shkruar nga Liberale
Ku do ta shikojmë Armaldo Kllogjerin pas daljes nga shtëpia e

Që pas daljes nga shtëpia e BBV, Armaldo Kllogjeri ka qenë mjaft aktiv me koncerte por Maestron tashmë do e shohim edhe në një program televiziv.

Sezoni i ri në Top Channel ka nisur mjaft ritmik, me personazhe mjaft interesant në drejtimet e programeve dhe " E Diell" ka njoftuar se së shpejti një rubrikë e re do i shtohet programit.

"Gurra Popullore" quhet rubrika më e re, ku ndër shumë personazhe të tjerë, do të jetë edhe Armaldo Kllogjeri, të cilit mund të themi me bindje që i përshtatet më së miri.

"Shihemi tek "E diell në Top Channel", ka shkruar Kllogjeri bashkangjitur një postimit të bërë në profilin e tij të Instagramit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH