Showbiz

Keisi kujton ditët e fëmijërisë teksa viziton kopshtin e saj të parë : E vogla e babit gjithmonë

Shkruar nga Liberale

Ditën e sotme ka nisur viti i ri shkollor dhe Keisi Medini ka vendosur të vizitojë kopshtin e saj të parë së bashku me babain, Sabianin.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ish-banorja e BBV, shihet së bashku me babain e saj teksa qëndrojnë tek dera e kopshtit.

"Sot kaluam tek ky kopshti edhe shumë kujtime na kaluan nëpër mend, se si ikin vitet. E vogla e babit gjithmonë", shkruan Keisi në postimin bërë në Instastory.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH