Aktualitet

Ibrahimi: Ja dy kandidatët për drejtimin e Prokurorisë së Elbasanit

Shkruar nga Liberale
Ibrahimi: Ja dy kandidatët për drejtimin e Prokurorisë së

Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi ka vizituar sot Prokurorinë e Elbasanit.

Mësohet se në këtë takim janë propozuar dy kandidatë për postin e drejtuesit të Prokurorisë Elbasan.

Bëhet fjalë për Bledar Mustafarajn si dhe Kreshnik Ajazin./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH