Showbiz

Habit reperi i njohur/ Bën lajmërimin e papritur: Ky do të jetë koncerti i fundit

Shkruar nga Liberale

Reperi i njohur Stresi ka bërë një lajmërim të papritur ku përmes një postimi në Instagram, reperi shprehet: “Ky do të jetë show i fundit dhe do të rikthehem mbas vitit të ri deri me datën 21 do lançohen 2 këngë.”

Kjo do të thotë se reperi do t’i përkushtohet projekteve të reja.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH