Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Kandidatët, SHBA rikujton “listën e zezë”  

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Kandidatët, SHBA rikujton “listën e

Pavarësisht ndryshimit të pushtetit në SHBA, një gjë nuk lëviz, “lista e zezë” për personat “non gratta” që ka shpallur qeveria amerikane.

Ambasadorja amerikane Yuri Kim bëri dje  një tjetër rikujtesë për partitë që kandidatët për zgjedhjet të jenë të pastër, pa probleme me ligjin.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH