Showbiz

FOTO/ Rikthimi dhe shkëlqimi i Luiza Xhuvanit, në Athinë!

Shkruar nga Liberale

Aktorja e madhe Luiza Xhuvani vazhdon të shkëlqejë në skenë. Ajo është duke performuar në Athinë së bashku me një kastë të shkëlqyer aktorësh shqiptarë.

Pas disa peripecive me jetën familjare, aktorja e mirënjohur sot dhe nesër peformon për publikun e gjerë grek "???ën ? ?????̈??????̈" të William Shakespeare, me regji të ????????? ???????.

Për Premierën e shfaqjes ka pasur një interes të madh ndërkohë që shfaqja po tërheq edhe vëmendjen e ambasadores së  Shqipërisë në Greqi, Luela Hajdaraga.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH