Showbiz

Foto/ Beatrix Ramosaj i uron vetes ditëlindjen: Je njeriu me QR që njoh!

Shkruar nga Liberale
Foto/ Beatrix Ramosaj i uron vetes ditëlindjen: Je njeriu me QR që
Beatrix Ramosaj ka festuar ditëlindjen. Këngëtarja ka mbushur 29 vjeç e në ditën e saj speciale Trixa i ka bërë një urim publik vetes. Ajo ka postuar një foto me fustan të kuq dhe një tortë në formë zemre. "Vetja ime je njeriu me QR qe njoh! Të dua", shkruan Beatrix.  
 
View this post on Instagram
 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH