Showbiz

Foto/ Armina Mevlani tregon fustanin e nusërisë, ja si duket

Shkruar nga Liberale

Dje pasdite, Armina Mevlani ishte e ftuar në “Ftesë në 5” ku foli për dasmën me Shkëlzen Berishën. Mesa duket ajo nuk do të jetë një nuse tradicionale, por moderne.

“Nuk dua të jem një nuse tradicionale. Jam për modernen. Duke qenë se merrem edhe me modën. Dua një fustan të gjerë, të personalizuar për mua. Dua dhe disa elemente të çuditshme, të tipit gotik”, u shpreh Armina.

Ndërsa një ide e hodhi disa ditë më parë kur postoi një foto të Bella Hadid gjatë një sfilate./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH