Showbiz

Foto/ Anxhelina dhe Beatrix janë pajtuar, shihni çfarë bëjnë

Shkruar nga Liberale

Edhe pse një vit më parë kushërirat Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj u zunë me njëra-tjetrën dhe u bënë qendra e mediave rozëmesa duket qenkan pajtuar.

Së fundmi, ato kanë publikuar në Instagram tatuazhin më të ri, i cili i ka bërë të pandara Beatrix-in nga Anxhelina.

Vajza kanë realizuar të dyja një sy në pjesën e parakrahut dhe e kanë publikuar në Instastory.

‘Nuk na marrin dot msysh’, ka shkruar Beatrix në foton ku ka zbuluar tatuazhet./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH