Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Çfarë presidenti do të jetë Biden?

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Çfarë presidenti do të jetë

Në orët e tij të para si president, Joe Biden synon të godasë në zemër të trashëgimisë së politikës së presidentit Donald Trump, duke nënshkruar një seri veprimesh ekzekutive që përmbysin urdhrat e paraardhësit të tij për imigracionin, ndryshimet e klimës dhe trajtimin e pandemisë së koronavirusit.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH