Showbiz

"Ça fytyrash", Kiara habitet kur merr vesh, se disa banorë nuk morën pjesë në dasmë. Efi: Duhet t'i godasim

Shkruar nga Liberale
"Ça fytyrash", Kiara habitet kur merr vesh, se disa banorë

Efi dhe Kiara kanë komentuar sot se, kush mori pjesë dhe kush jo në dasmën e organizuar nga Big Brother Vip.

Kiara u shpreh e habitur kur Efi i tregoi, se disa prej tyre nuk ishin as tek momenti i puthjes.

Biseda mes tyre:

Efi: Ajo (Tea) kishte ardhur si me shku në larg o Zot

Kiara: Ça fytyrash kam parë!

Efi: Tani duhet të fillojë tamam loja, tani duhen goditur një nga një

Kiara: Nuk erdhi Dea, Amosi…

Efi: Nuk erdhën fare

Kiara: As te puthja?

Efi: Fare, rrinin gjithë kohës atje

Kiara: Ua sa turp

Efi: Ajo (Olta) erdhi sa mos të thonte njeri gjë, erdhi me një (bishtalec), as nuk i dha rëndësi fare, Xhonatani erdhi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH