Aktualitet

Aksident tragjik në Kavajë/ Makina del nga rruga dhe bie në kanal, humb jetën i riu

Shkruar nga Liberale
Aksident tragjik në Kavajë/ Makina del nga rruga dhe bie në

Një i ri ka humbur jetën në një aksident të ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë.

Policia njoftoi se në aksin rrugor “Gosë-Vilë Bashtovë”, B. Th., 28-vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.

Nga aksidenti ka humbur jetën 28-vjeçari.

Një hetim ka nisur për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH