Kronikë

Aksident i rëndë/ Përplasen tre makina me njëra-tjetrën, shënohen të plagosur

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë/ Përplasen tre makina me

Në aksin rrugor Lezhë-Milot ka ndodhur një aksident i rëndë ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Nga ky aksident i trefishtë kanë marrë lëndime pasagjerë të cilët ndodheshin në automjete dhe menjëherë janë transportuar për në spitalin e Lezhës.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e këtij aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH