Aktualitet

Aksident i rëndë në Lushnjë, gruaja dërgohet me urgjencë në spital

               Publikuar në : 11:40 - 16/02/20 liberale

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në vendin e quajtur “Pushimi i shoferit” në fshatin Mertish të Lushnjës, ku një automjet ka përplasur një 60-vjeçare.

Mësohet se një fuoristradë ‘Nisan’ me targa AA473 JC ka përplasur 60-vjeçaren Liri Ndoni, e cila kishte dalë për të mbushur ujë.

Gruaja është transportuar në gjendje të rëndë në spital, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back