Kosova

Gruaja shtatzënë përplaset nga makina dhe humbet binjakët, arrestohet shoferi

Shkruar nga Liberale
Gruaja shtatzënë përplaset nga makina dhe humbet binjakët,

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Vushtrri të Kosovës dy ditë më parë (22 dhjetor), ku makina ka përplasur një grua shtatzënë.

Policia ka njoftuar të dielën se gruaja ka humbur binjakët e saj të palindur ndërsa gjendja e saj shëndetësore mbetet e rëndë.

Shoferi, është arrestuar nga policia e Kosovës një ditë pasi shkaktoi aksidentin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH