Aktualitet

Përfshihet nga zjarri një fabrikë vaji në Tiranë, detajet e para

Shkruar nga Liberale
Përfshihet nga zjarri një fabrikë vaji në Tiranë,

Një fabrikë vaji në Tiranë është përfshirë në flakë gjatë ditës së sotme. Përmes një njoftimi zyrtar policia bën të ditur se fabrika, ndodhet në Vaqarr, ndërsa flakët tashmë janë izoluar. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.12.2023, në Vaqarr, ka rënë zjarr në një fabrikë vaji, me administrator shtetasin H. S. Zjarri është fikur dhe si pasojë e tij ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH