Aktualitet

Zjarr në një qendër studimi për fëmijë në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Zjarr në një qendër studimi për fëmijë në

Rreth orës 01:00 pas mesnate, në rrugën “Thoma Koxhaj”, ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë.

Policia njofton se veç dëmeve materiale nuk ka të lënduar. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 18.01.2022, rreth orës 01:00, në rrugën “Thoma Koxhaj”, ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH