Aktualitet

Zjarr masiv në Manëz, flakët rrezikojnë një banesë

Shkruar nga Liberale
Zjarr masiv në Manëz, flakët rrezikojnë një banesë

Një zjarr ka rënë mbrëmjen sotme në fshatin Manëz të Bashkisë së Durrësit.

Nga informacionet paraprake mësohet se nga përhapja e flakëve rrezikohet një banesë pranë.

Ndërkohë në vendngjarje ndodhet forcat zjarrfikëse dhe policia, ndërsa po punohet për neutralizimin e vatrës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH