Showbiz

Yjet e modës të veshura më bukur këtë javë (Foto)

Shkruar nga Liberale

Nga njëra shfaqje mode në tjetrën, kjo është rutina e yjeve të modës dhe të pasarelave. Personazhe të famshëm nga e gjithë bota nuk kanë munguar në kryeqytetin francez këtë javë për të marrë pjesë në eventet më ekskluzive.

Ndër shfaqjet e ndryshme që u organizuan, ajo e Valentino-s e zhvilluar në Château de Chantilly, spikati më tepër.

Për të katalizuar vëmendjen, yje si Emma Chamberlain, Donatella Versace dhe Florence Pugh, veçanërisht kjo e fundit u shfaq rrezatuese me një fustan delikat transparent ngjyrë jargavani.

Më poshtë po ju njohim me përzgjedhjet e veshjeve më të mira të javës.

Florence Pugh

Natalie Portman

Alessandra Ambrosio

Charlotte Casiraghi

Valentina Ferragni

Thuso Mbedu

Kate Hudson

Leonie Hanne

Sydney Sweeney

Olivia Palermo

Rosamund Pike

Lupita Nyong’o

Camila Coelho

Chiara Ferragni

Felicity Jones

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH