Aktualitet

Xhelal Mziu: Çdo person i dyshimtë do e pësojë si Pjerin Xhuvani

Shkruar nga Liberale
Xhelal Mziu: Çdo person i dyshimtë do e pësojë si Pjerin

Drejtuesi Politik i PD në Dibër, Xhelal Mziu ka bërë një deklaratë shokuese.

Gjatë situatës së krijuar të enjten në Maqellarë, ku u bllokua një makinë, Mziu tha se çdo person i dyshimtë për blerje votash do ta pësojë si Pjerin Xhuvani në Elbasan.

Ky i fundit u vra gjatë një përplasjeje me armë mes militantëve të PD dhe të PS.

[video width="236" height="426" mp4="https://cdnimpuls.com/liberale.al/wp-content/uploads/2021/04/Xhelal-Mziu-fushate.mp4"][/video]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH