Showbiz

Video/ Luizi e pyeti sa e do nga 1-10, Kiara i dha përgjigjen që e lumturoi

Shkruar nga Liberale
Video/ Luizi e pyeti sa e do nga 1-10, Kiara i dha përgjigjen që e
Këngëtari Luiz Ejlli e ka pyetur moderatoren Kiara Tito, se sa e do nga 1-10. Moderatorja nuk ka hezituar t'i përgjigjet dhe i ka thënë "8". Kjo përgjigje e ka lumturuar Luizin, i cili i ka thënë se nuk ja merr kurrë dashurinë për dobësi. Nga ana tjetër Kiara i ka thënë se ka shumë frikë ta dojë dikë shumë pasi mendon se do lëndohet ose do e humbasë.  

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH