Showbiz

Video/ Çfarë ndodhi? Ronaldo Sharka shpërthen në lot

Shkruar nga Liberale
Video/ Çfarë ndodhi? Ronaldo Sharka shpërthen në lot
Ronaldo Sharka është ndjerë shumë keq emocionalisht. Teksa të gjithë banorët ishin shtrirë për të fjetur gjumë, ai është përlotur dhe nuk ka fjetur dot. Më pas Ronaldo është ngritur nga shtrati dhe ka dalë në oborr, ku ka shpërthyer në lot. Kujtojmë se, vetëm pak kohë më parë, i ati i Ronaldos ndërroi jetë.  

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH