Showbiz

Video/ Arbana i bën Xhemit atë që kemi inat të gjithë, si reagon ajo?

Shkruar nga Liberale
Video/ Arbana i bën Xhemit atë që kemi inat të gjithë,
Ashtu sikurse të gjithë e dinë, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha prej vitesh. Megjithatë siç ndodh në çdo shoqëri, edhe mes mikeshave ka zënka apo gjëra që nuk i pëlqejnë tek njëra-tjetra. Dhe sot ka qenë njëra prej tyre! Arbana siç duket vonohet shumë për t'u bërë gati dhe kjo e ka acaruar Xhemin. Xhemi i ka dërguar Arbanës një video ku i thotë: "Hë Arbana ke lënë takim me mua, ku je, ku jeeeeeee? Jam në parkim, po të pres ty". /Gazeta Liberale  
 
View this post on Instagram
 

Kam shoqen me silly ne bote ??? @xhemishehu_

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH