Aktualitet

Tragjike/ Ra nga një lartësi prej katër metrash, humb jetën një polic

Shkruar nga Liberale
Tragjike/ Ra nga një lartësi prej katër metrash, humb jetën

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të marte në ishullin e Korfuzit në Greqi, pasi ka humbur jetën një polic 47-vjeçar.

Sipas mediave polici ka rënë nga një lartësi prej katër metrash, pasi ishte duke bërë punime në shtëpinë e tij dhe si rrjedhojë vdiq në vend.

Polici fatkeq ishte baba i tre fëmijëve dhe shërbente prej vitesh në Policinë e Korfuzit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH