Aktualitet

Tjetër aksident i frikshëm, makina përplaset me pemën dhe kthehet përmbys

Shkruar nga Liberale
Tjetër aksident i frikshëm, makina përplaset me pemën dhe

Një tjetër aksident ka ndodhur sot në zonën e Nartës.

Burime bëjnë me dije se një automjet tip “Opel” ka humbur kontrollin duke u përplasur me pemën dhe është kthyer përmbys.

Drejtuesi i automjetit është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, por për fat të mirë ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Si pasojë e aksidentit është bllokuar trafiku pasi është një rrugë e rëndësishme që të çon drejt plazhit të Zvërnecit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH