Aktualitet

Tiranë/ 24-vjeçarja dhunon dhe plagos me thikë motrën e saj

Shkruar nga Liberale
Tiranë/ 24-vjeçarja dhunon dhe plagos me thikë motrën e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në sot në Tiranë. Një 24-vjeçare ka dhunuar dhe goditur me thikë motrën e saj, e cila ka përfunduar e plagosur në spital.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se është arrestuar shtetasja me inicialet A.SH., 24 vjeçe, banuese në Greqi.

Kjo shtetase në shtëpinë e prindërve, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka rrahur dhe më pas e ka goditur me mjet prerës, motrën e saj, 21 vjeçare. Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua mjeti prerës./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH