Aktualitet

Tërmeti/ Meta ceremoni solemne në Prishtinë për Forcat e Sigurisë

Shkruar nga Liberale
Tërmeti/ Meta ceremoni solemne në Prishtinë për Forcat e

Presidenti Ilir Meta do të ndodhet sot në Kosovë ku sipas Presidencës do të vlerësojë Forcat e Sigurisë së Kosovës dhe Njësinë Speciale Operative të Policisë së Kosovës për heroizmin, solidaritetin dhe sakrificat e bëra gjatë operacioneve të kërkim-shpëtimit pas tërmetit të 26 nëntorit.

"Presidenti Ilir Meta do te vlerësojë sot Forcat e Sigurisë së Kosovës dhe Njësinë Speciale Operative të Policisë së Kosovës për heroizmin, solidaritetin dhe sakrificat e bëra gjatë operacioneve të kërkim-shpëtimit pas tërmetit të 26 nëntorit.

Ceremonia solemne do zhvillohet në Prishtinë, në orën 11:00 dhe do transmetohet LIVE nga RTK dhe në faqen e Presidentit Meta në Facebook!", njofton presidenca.  /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH