Aktualitet

Sulmoi me thikë në qafë pronarin dhe një tjetër punonjës në Gjermani, 33 vjeçari shqiptar mbyllet në psikiatri

Shkruar nga Liberale
Sulmoi me thikë në qafë pronarin dhe një tjetër

Një shqiptar ka sulmuar mëngjesin e së shtunës, me thikë kuzhine shefin e tij dhe një punonjës, duke i goditur në qafë, gjoks dhe shpinë.

Sipas mediave gjermane, bëhet fjalë për një 33-vjeçar, i cili thuhet se ka dëmtime mendore dhe tashmë ndodhet në spitalin psikiatrik.

Shqiptari, i cili punonte në një kompani boje, po hetohet për vrasje të mbetur në tentativë dy herë, jo vrasje nga pakujdesia. /Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH