Sociale

Zbuloni parashikimin e motit për ditët e fundit të 2023-it

Shkruar nga Liberale

Zbuloni parashikimin e motit për ditët e fundit të 2023-it

Ditët e fundit të vitit 2023, do të jenë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme.

Moti parashikohet të jetë më alternime vranësirash si dhe intervale kthjellimesh.

Në orët e mëngjesit përgjatë zonave luginore prezencë të mjegullës së dendur.

Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare deri në 6m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i ulët i forcës 1 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH