Kronikë

Plagoset rëndë një person nga aksidenti në Fier, detajet e para

Shkruar nga Liberale

Plagoset rëndë një person nga aksidenti në Fier, detajet e

Një aksident automobilistik ka ndodhur ne aksin rrugor Fier-Levan në vendin e quajtur lagjja Kastriot.

Një person duke udhëtuar me biçiklet në këtë akes rrugor është goditur duke e përplasur në asfaltin e rrugës.

Është njoftuar policia dhe me pas ambulanca dhe policia kanë ardhur në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë, autoambulanca ka marrë të dëmtuarin dhe e ka çuar në spital, ndërsa i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për të zbardhur këtë ngjarje, ndërsa policia rrugore po punon për të lehtësuar trafikun që u rëndua nga ky aksident.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH