Kronikë

Ndryshime në Policinë e Shtetit, lëvizin shefat e komisariateve në Lezhë e Lushnjë! Ja kush emërohet në Akademinë e Sigurisë

Shkruar nga Liberale
Ndryshime në Policinë e Shtetit, lëvizin shefat e komisariateve

Ndryshime të reja në Policinë e Shtetit. Burime bëjnë me dije se në Lezhë është emëruar Agim Hoxha shef komisariati dhe Behar Caka emërohet në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Agim Basha nga Lushnja emërohet në Akademinë e Sigurisë dhe në vend të tij emërohet Edmond Pjetri.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH