Kronikë

Gjendet një turp i pajetë në “Ujin e Ftohtë” në Vlorë, detajet e para

Shkruar nga Liberale

Gjendet një turp i pajetë në “Ujin e Ftohtë”

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në lagjen “Uji i Ftohtë” në Vlorë. Trupi i paidentidikuar ende i përket një gruaje e cila dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det.

“Sot, në lagjen “Uji i Ftohtë”, dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det, një shtetase ende e paidentifikuar.”– njofton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe për identifikimin e shtetases që ka humbur jetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH