Kronikë

E RËNDË/ Katër makina bëhen copash në Durrës, 10 të plagosur, një grua në gjendje të rëndë

Shkruar nga Liberale

E RËNDË/ Katër makina bëhen copash në Durrës, 10

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në Plepa të Durrësit mbrëmjen e sotme.

Paraprakisht bëhet me dije se të paktën katër automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe mes të dëmtuarve ka dhe fëmijë.

Një grua që ndodhej në një prej automjeteve, ndodhet në gjendje të rëndë.

Nga tëlënduarit, 3 janë drejtues mjetesh dhe 7 të tjerët, pasagjerë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH