Kronikë

Aksident i RËNDË në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina dhe një kamion (detajet)

Shkruar nga Liberale

Aksident i RËNDË në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të zonës së Bradasheshit, në aksin Elbasan-Peqin.

Raportohet se dy automjete dhe një kamion janë përpalasur me njëri-tjetrin.

Sipas informacioneve të para nuk ka të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH