Aktualitet

SONDAZHI nga transmetuesi gjerman: Ja cilët janë tifozët me atmosferën më të mirë dhe të bukur, në Euro 2024!

Shkruar nga Liberale

SONDAZHI nga transmetuesi gjerman: Ja cilët janë tifozët me

Transmetuesi i ndeshjeve në Gjermani “Magenta Sport” përmes një sondazhi, i ka dhënë përgjigje sa i përket tifozerisë që ka krijuar atmosferën më të mirë dhe të bukur.

SONDAZHI nga transmetuesi gjerman: Ja cilët janë tifozët me

Në këtë sondazh, vendin e parë e mban Shqipëria me plot 61% të votuesve, ndërsa vendi i dytë është shumë larg, që mbahet nga Holanda me 18%.

SONDAZHI nga transmetuesi gjerman: Ja cilët janë tifozët me

Ky nuk është rasti i parë që sjellja e tifozëve shqiptarë bie në sy gjatë këtij europiani, me shumë media të huaja që kanë komplimentuar kuqezinjtë për atë që kanë sjellë në Gjermani.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH