Aktualitet

Humb jetën i moshuari, aksidenti rëndë në aksin rrugor Plepa-Shkozet,

Shkruar nga Liberale

Humb jetën i moshuari, aksidenti rëndë në aksin rrugor

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen, është regjistruar pak çaste më parë në Durrës.

Raportohet se në aksin rrugor Plepa-Shkozet, një makinë me targa të huaja ka përplasur për vdekje një të moshuar, ende të paidentifikuar.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH