Aktualitet

Gjendet i vetëvarur në pemë 39-vjeçari pranë tunelit të Murrizit, çfarë thotë policia

Shkruar nga Liberale

Gjendet i vetëvarur në pemë 39-vjeçari pranë

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në afërsi të tunelit të Murrizit, ku një 39-vjeçar është vetëvarur në një pemë. 

39-vjeçari me iniciale V.C., është gjetur rreth orës 02:05 dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 18.04.2024, në afërsi të tunelit të Murrizit, rreth orës 02:05, është vetëvarur në një pemë, shtetasi V. C., 39 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH